page-teachers.php

Docenten en mentoren

Swipe naar rechts om de rest van de tabel te zien
Afkorting
Naam
Vak
E-mailadres
AnS Sieme Ankoné – mentor 2MHW2 Muziek
AsD Dorien van Assen Tekenen
AsM Marloes Assink – mentor 1MH3 Natuur & Techniek
BaS Sabine ter Brake – keuzementor 4M Wiskunde
BBe Bert Beverdam – keuzementor 4M Natuurkunde
BeB Ben Benerink Biologie
BeJ Jacco van de Belt – mentor 3M2 BSM, Lichamelijke Opvoeding
Bek Mike Bekkedam – mentor 1V1 Nederlands
BeW Wouter Bekkernens Wiskunde
BLi Lily de Boer – keuzementor BB H/V Biologie
BLo Loes Brummelhuis – keuzementor BB H/V Economie
BMa Marit Boekema Geschiedenis
BoB Bram Bornebroek Engels
BoH Hinke Bouwmans – keuzementor BB H/V Natuurkunde
BoN Nathalie Bosch Engels
BoW Wies Boersma – keuzementor 4M Biologie
BrC Charlotte Breitenbach – keuzementor BB H/V Duits
BRe Renske Brookhuis – mentor 3H4 Lichamelijke Opvoeding
BrH Hein Brijker – keuzementor BB H/V CKV, Muziek
Bru Elsa Brunsman Economie
ChR Ramtha Chamoun Engels
CiM Mehmet Çimen – keuzementor BB H/V Natuurkunde
ClN Nancy Cloesmeijer Engels
DaN Nina Damhuis – Jacobs – keuzementor BB H/V Frans
Det Ingrid Deterink – mentor 3M5 Wiskunde
DiM Monique van Dissel Engels, Frans
DMa Maarten van Dongen – keuzementor BB H/V NLT, Scheikunde
DoL Linda Doek-Koster Biologie, EIO
DoS Sarah Donk – mentor 2MHW3 Engels
DwM Marcia Dwars – mentor 2HVT1 Engels
ElT Thomas Elhorst Wiskunde
EsB Bart Eshuis – keuzementor 4M Maatschappijleer
FeA Ana Fechete Engels
FeI Isabel Fernandez – keuzementor BB H/V Biologie, NLT
FiC Corry Filon – mentor 3V1 Frans
Fra Marten Fransen – mentor 2MH3 CKV, Muziek
GHa Hans Graaf – mentor 2MHE1 Duits
HaG Gerrit Hammink Muziek
HaH Henk Harms – keuzementor BB H/V BSM, Lichamelijke Opvoeding
HaL Laura Hagedoorn – mentor 2HV2 Nederlands
HaN Noëlle ter Haar Nederlands
HCy-mentor M3M3 Cynthia Hesselink – mentor 3M3 Duits
HJa Jan Hulskotte Wiskunde
HLa Laurie Heemstra Lichamelijke Opvoeding, Wiskunde
HoM Marcel Hogt Wiskunde
HSe Sebastiaan Hoek – mentor 3VT2 Aardrijkskunde, Economie
HuA Arjan Huiskes – keuzementor 4M BSM, Lichamelijke Opvoeding
HuN Nieke Hummels CKV, Drama/Performance Arts, Tekenen
JoJ Janet de Jong – Klok Nederlands
KeD Daniëlle Kemerink – mentor 1VT1 Geschiedenis
KHa Harrie ten Kattelaar Aardrijkskunde
KiH Henk Kiewiet – mentor 1HVT1 Lichamelijke Opvoeding, Wiskunde
KiL Ilco Krol – mentor 2VT1 Natuur & Techniek
KoA Angelien Koenderink Engels
KoB Bart Konjer Wiskunde
KoJ John Kok – mentor 2MH2 Aardrijkskunde, Economie
Kos Rob Kosman Wiskunde
KRo Roel Kruijswijk Lichamelijke Opvoeding
KSh Shera Kersbergen Economie
LiM-mentor M3M6 Maarten Lippinkhof – mentor 3M6 Aardrijkskunde
LMi Mirjam van Lanschot Nederlands
MeA Anne van der Meulen – Bugrow – keuzementor BB H/V Duits
MeG Gerrit van der Meulen – keuzementor BB H/V
MeH Henri van der Meijden – mentor 2MH1 Wiskunde
MeK Kay Meulenbroek Economie
MeW Wilma Meijer – Barneveld Engels
MiF Folkje Minnema – mentor 2V1 Nederlands
MMa Maaike Masselink – mentor 3H2 Scheikunde, Wiskunde
MoM Marja Morskieft Natuur & Techniek
MuS Suzanne Muis – keuzementor 4M Scheikunde
NiE Ellen Nijenhuis – mentor 2HV1 Biologie
NyM Marleen Nijkamp Aardrijkskunde
OlJ Jade Oldenhof – keuzementor BB H/V Maatschappijleer
OvL Laura van Overveld Frans
Pad Sven Padberg – mentor 1MHW2 Lichamelijke Opvoeding
PeF Frank van Petersen – keuzementor 4M Geschiedenis
PeJ Janina Pen Duits
PiA Annemiek Pierik Biologie
PoJ Jente Pots – keuzementor BB H/V Geschiedenis
ReM Marie Louise Reimerink Wiskunde
RiF Francis Rikhof – keuzementor BB H/V Tekenen
RiM Marcel Ribbink – mentor 3HT1 Geschiedenis
RiS Sonja Rijkse Engels
RoM Marije Rozema Geschiedenis
SBu Burçak Sikar – mentor 1MHW1 Engels
ScH Henk Schlömer – mentor 2MH4 Natuur & Techniek
ScT Tessa Scholten Engels, Geschiedenis
SiB Bertine Simon-Molendijk – mentor 1MH1 Nederlands
SiN Nuria Sijbesma – keuzementor BB H/V Engels
SlR Rick Slaathuis – mentor 2MHW1 Nederlands
SnA Annemarie Snijders Engels
SoM Maria Somsen Tekenen
SpR Ron van der Spoel Wiskunde
StH Hugo Stolker Biologie
StR Rick van Steenbergen Wiskunde
ThF Fenneke ten Thij – mentor 2HV3 Tekenen
TiC Cor Ticheloven Wiskunde
TiP Peter Timmermans – mentor 3M4 Duits
VeA Antje Vellinga Nederlands
VeE Eef Veenman – keuzementor BB H/V Economie
VeK Kristel Veneberg Frans
VHa Han Vermaat Scheikunde
ViL Lineke Visschedijk – mentor 3VT1 CKV, Drama/Performance Arts
VlK Karen Vloedbeld – keuzementor BB H/V Nederlands
VLo Lotte Vermeij Nederlands
VoA Annelieke de Vos Wiskunde
VoJ Jacqueline Völker – mentor 1HV2 Nederlands
VoL Linda Vos – mentor 3H1 Engels
WAn Anja Wesselink – mentor 3M1 Economie
WeM Marjan Wesselink – mentor 1HV1 Frans
Wen Elsa Wensink Biologie
WiB Berdien Wissink Wiskunde
WiD Dorine Witjes – keuzementor BB H/V Management & Organisatie
WMa Marije van der Weel – mentor 3H3 Nederlands
WoM Machteld Wolthoff – mentor 1MHW3 Geschiedenis
WoN Nathan Woud – keuzementor BB H/V Aardrijkskunde
YnJ Jan Yntema Lichamelijke Opvoeding
ZeJ Jorien Zeilmaker – mentor 1MHE1 Frans
ZwH Henry Zweep Aardrijkskunde