page-teachers.php

Docenten en mentoren

Swipe naar rechts om de rest van de tabel te zien
Afkorting
Naam
Vak
E-mailadres
AnSSieme Ankoné – keuzementor 4MMuziek
AsMMarloes Assink – mentor M2MH3/M2MHE1Natuur & Techniek
BaSSabine ter Brake – keuzementor 4MWiskunde
BBeBert Beverdam – keuzementor 4MNatuurkunde
BeBBen BenerinkBiologie
BeJJacco van de Belt – mentor M3M2BSM, Lichamelijke Opvoeding
BekMike Bekkedam – mentor M2V1Nederlands
BeWWouter BekkernensWiskunde
BLiLily de BoerBiologie
BLoLoes Brummelhuis – keuzementor BB H/VEconomie
BMaMarit BoekemaGeschiedenis
BoBBram BornebroekEngels
BoHHinke Bouwmans – keuzementor BB H/VNatuurkunde
BoWWies Boersma – keuzementor 4MBiologie
BrCCharlotte Breitenbach – keuzementor BB H/VDuits
BReRenske Brookhuis – mentor M3H4Lichamelijke Opvoeding
BrHHein Brijker – keuzementor BB H/VCKV, Muziek
ChRRamtha Chamoun – mentor M1MHW2Engels
CiMMehmet Çimen – keuzementor BB H/VNatuurkunde
ClNNancy CloesmeijerEngels
DaNNina Damhuis – Jacobs – keuzementor BB H/VFrans
DetIngrid Deterink-mentor M3M1Wiskunde
DiMMonique van Dissel – mentor M3HT1Engels, Frans
DMaMaarten van Dongen – keuzementor BB H/VNLT, Scheikunde
DoLLinda Doek-KosterBiologie, EIO
DoSSarah DonkEngels
DwMMarcia Dwars – mentor M1HVT1Engels
ElTThomas ElhorstWiskunde
EsBBart EshuisMaatschappijleer
FeAAna FecheteEngels
FeIIsabel Fernandez – keuzementor BB H/VBiologie, NLT
FiCCorry FilonFrans
FrPPaola Frek – keuzementor BB H/VDuits
GaAAnke GasselingWiskunde
GHaHans GraafDuits
GMeMelery GecerEngels
HaGGerrit HamminkMuziek
HaHHenk Harms – keuzementor BB H/VBSM, Lichamelijke Opvoeding
HaLLaura HagedoornNederlands
HaNNoëlle ter HaarNederlands
HCyCynthia Hesselink – mentor M3M3Duits
HeEEmma-Lynn Heuker of HoekNederlands
HLaLaurie Heemstra – mentor M1MH2Lichamelijke Opvoeding, Wiskunde
HoMMarcel HogtWiskunde
HSeSebastiaan Hoek – mentor M3VT2Aardrijkskunde, Economie
HuAArjan Huiskes – keuzementor 4MBSM, Lichamelijke Opvoeding
HuNNieke HummelsCKV, Drama/Performance Arts, Tekenen
JoJJanet de Jong – mentor M2MH2Nederlands
KeDDaniëlle Kemerink – mentor M2VT1Geschiedenis
KHaHarrie ten KattelaarAardrijkskunde
KiHHenk Kiewiet – mentor M2HVT1Lichamelijke Opvoeding, Wiskunde
KiLIlco Krol – mentor M1HV1Natuur & Techniek
KoAAngelien Koenderink – keuzementor BB H/VEngels
KoBBart KonjerWiskunde
KoJJohn Kok – mentor M1MHW3/M1MHE1Aardrijkskunde, Economie
KosRob KosmanWiskunde
KRoRoel KruijswijkLichamelijke Opvoeding
KShShera KersbergenEconomie
LiMMaarten Lippinkhof – mentor M3M4Aardrijkskunde
MeAAnne van der Meulen – keuzementor BB H/VDuits
MeGGerrit van der Meulen – keuzementor BB H/V
MeHHenri van der Meijden – mentor M3H1Wiskunde
MeKKay MeulenbroekEconomie
MeWWilma Meijer – BarneveldEngels
MiFFolkje Minnema – mentor M1V1 + M1VT1Nederlands
MMaMaaike Masselink – mentor M3H2Scheikunde, Wiskunde
MoMMarja MorskieftNatuur & Techniek
MuSSuzanne Muis – keuzementor 4MScheikunde
NiEEllen Nijenhuis – mentor M3H3Biologie
NyMMarleen NijkampAardrijkskunde
OlJJade Oldenhof – keuzementor BB H/VMaatschappijleer
OuRRuben Oude VoshaarEconomie
PadSven Padberg – mentor M2MHW2Lichamelijke Opvoeding
PeFFrank van Petersen – keuzementor 4MGeschiedenis
PeJJanina Pen – keuzementor 4MDuits
PoJJente Pots – keuzementor BB H/VGeschiedenis
RiFFrancis Rikhof – keuzementor BB H/VTekenen
RiMMarcel RibbinkGeschiedenis
RiSSonja Rijkse – keuzementor BB H/VEngels
RoMMarije RozemaGeschiedenis
SBuBurçak Sikar – mentor M2MHW1Engels
ScHHenk Schlömer – mentor M3MW2Natuur & Techniek
ScOOscar ScholtenBiologie
ScTTessa ScholtenEngels, Geschiedenis
SiBBertine Simon-Molendijk – mentor M2MH1Nederlands
SiNNuria Sijbesma – keuzementor BB H/VEngels
SlRRick SlaathuisNederlands
SoMMaria SomsenTekenen
SpRRon van der SpoelWiskunde
StHHugo StolkerBiologie
StRRick van SteenbergenWiskunde
ThFFenneke ten ThijTekenen
TiCCor TichelovenWiskunde
TiMMerel TitshofDuits
TiPPeter TimmermansDuits
VeEEef Veenman – keuzementor BB H/VEconomie
VeKKristel Veneberg-mentor M3V1Frans
VHaHan VermaatScheikunde
ViLLineke Visschedijk – mentor M3VT1CKV, Drama/Performance Arts
VlKKaren Vloedbeld – keuzementor BB H/VNederlands
VLoLotte Vermeij – keuzementor BB H/VNederlands
VoAAnnelieke de VosWiskunde
VoJJacqueline Völker – mentor M2HV2Nederlands
VoLLinda VosEngels
WAnAnja WesselinkEconomie
WeBBarthelijne WeijsCKV, Muziek
WeMMarjan Wesselink – mentor M2HV1Frans
WenElsa Wensink-mentor M1MH1Biologie
WiBBerdien WissinkWiskunde
WiDDorine Witjes – keuzementor BB H/VManagement & Organisatie
WMaMarije van der WeelNederlands
WoMMachteld Wolthoff-mentor M3MW1Geschiedenis
WoNNathan Woud – keuzementor BB H/VAardrijkskunde
ZeJJorien Zeilmaker – mentor M1MHW1Frans
ZwHHenry ZweepAardrijkskunde