page-teachers.php

Docenten en mentoren

Swipe naar rechts om de rest van de tabel te zien
Afkorting
Naam
Vak
E-mailadres
AnS Sieme Ankoné – keuzementor 4M Muziek
AsM Marloes Assink – mentor M2MH3/M2MHE1 Natuur & Techniek
BaS Sabine ter Brake – keuzementor 4M Wiskunde
BBe Bert Beverdam – keuzementor 4M Natuurkunde
BeB Ben Benerink Biologie
BeJ Jacco van de Belt – mentor M3M2 BSM, Lichamelijke Opvoeding
Bek Mike Bekkedam – mentor M2V1 Nederlands
BeW Wouter Bekkernens Wiskunde
BLi Lily de Boer Biologie
BLo Loes Brummelhuis – keuzementor BB H/V Economie
BMa Marit Boekema Geschiedenis
BoB Bram Bornebroek Engels
BoH Hinke Bouwmans – keuzementor BB H/V Natuurkunde
BoW Wies Boersma – keuzementor 4M Biologie
BrC Charlotte Breitenbach – keuzementor BB H/V Duits
BRe Renske Brookhuis – mentor M3H4 Lichamelijke Opvoeding
BrH Hein Brijker – keuzementor BB H/V CKV, Muziek
ChR Ramtha Chamoun – mentor M1MHW2 Engels
CiM Mehmet Çimen – keuzementor BB H/V Natuurkunde
ClN Nancy Cloesmeijer Engels
DaN Nina Damhuis – Jacobs – keuzementor BB H/V Frans
Det Ingrid Deterink-mentor M3M1 Wiskunde
DiM Monique van Dissel – mentor M3HT1 Engels, Frans
DMa Maarten van Dongen – keuzementor BB H/V NLT, Scheikunde
DoL Linda Doek-Koster Biologie, EIO
DoS Sarah Donk Engels
DwM Marcia Dwars – mentor M1HVT1 Engels
ElT Thomas Elhorst Wiskunde
EsB Bart Eshuis Maatschappijleer
FeA Ana Fechete Engels
FeI Isabel Fernandez – keuzementor BB H/V Biologie, NLT
FiC Corry Filon Frans
FrP Paola Frek – keuzementor BB H/V Duits
GaA Anke Gasseling Wiskunde
GHa Hans Graaf Duits
GMe Melery Gecer Engels
HaG Gerrit Hammink Muziek
HaH Henk Harms – keuzementor BB H/V BSM, Lichamelijke Opvoeding
HaL Laura Hagedoorn Nederlands
HaN Noëlle ter Haar Nederlands
HCy Cynthia Hesselink – mentor M3M3 Duits
HeE Emma-Lynn Heuker of Hoek Nederlands
HLa Laurie Heemstra – mentor M1MH2 Lichamelijke Opvoeding, Wiskunde
HoM Marcel Hogt Wiskunde
HSe Sebastiaan Hoek – mentor M3VT2 Aardrijkskunde, Economie
HuA Arjan Huiskes – keuzementor 4M BSM, Lichamelijke Opvoeding
HuN Nieke Hummels CKV, Drama/Performance Arts, Tekenen
JoJ Janet de Jong – mentor M2MH2 Nederlands
KeD Daniëlle Kemerink – mentor M2VT1 Geschiedenis
KHa Harrie ten Kattelaar Aardrijkskunde
KiH Henk Kiewiet – mentor M2HVT1 Lichamelijke Opvoeding, Wiskunde
KiL Ilco Krol – mentor M1HV1 Natuur & Techniek
KoA Angelien Koenderink – keuzementor BB H/V Engels
KoB Bart Konjer Wiskunde
KoJ John Kok – mentor M1MHW3/M1MHE1 Aardrijkskunde, Economie
Kos Rob Kosman Wiskunde
KRo Roel Kruijswijk Lichamelijke Opvoeding
KSh Shera Kersbergen Economie
LiM Maarten Lippinkhof – mentor M3M4 Aardrijkskunde
MeA Anne van der Meulen – keuzementor BB H/V Duits
MeG Gerrit van der Meulen – keuzementor BB H/V
MeH Henri van der Meijden – mentor M3H1 Wiskunde
MeK Kay Meulenbroek Economie
MeW Wilma Meijer – Barneveld Engels
MiF Folkje Minnema – mentor M1V1 + M1VT1 Nederlands
MMa Maaike Masselink – mentor M3H2 Scheikunde, Wiskunde
MoM Marja Morskieft Natuur & Techniek
MuS Suzanne Muis – keuzementor 4M Scheikunde
NiE Ellen Nijenhuis – mentor M3H3 Biologie
NyM Marleen Nijkamp Aardrijkskunde
OlJ Jade Oldenhof – keuzementor BB H/V Maatschappijleer
OuR Ruben Oude Voshaar Economie
Pad Sven Padberg – mentor M2MHW2 Lichamelijke Opvoeding
PeF Frank van Petersen – keuzementor 4M Geschiedenis
PeJ Janina Pen – keuzementor 4M Duits
PoJ Jente Pots – keuzementor BB H/V Geschiedenis
RiF Francis Rikhof – keuzementor BB H/V Tekenen
RiM Marcel Ribbink Geschiedenis
RiS Sonja Rijkse – keuzementor BB H/V Engels
RoM Marije Rozema Geschiedenis
SBu Burçak Sikar – mentor M2MHW1 Engels
ScH Henk Schlömer – mentor M3MW2 Natuur & Techniek
ScO Oscar Scholten Biologie
ScT Tessa Scholten Engels, Geschiedenis
SiB Bertine Simon-Molendijk – mentor M2MH1 Nederlands
SiN Nuria Sijbesma – keuzementor BB H/V Engels
SlR Rick Slaathuis Nederlands
SoM Maria Somsen Tekenen
SpR Ron van der Spoel Wiskunde
StH Hugo Stolker Biologie
StR Rick van Steenbergen Wiskunde
ThF Fenneke ten Thij Tekenen
TiC Cor Ticheloven Wiskunde
TiM Merel Titshof Duits
TiP Peter Timmermans Duits
VeE Eef Veenman – keuzementor BB H/V Economie
VeK Kristel Veneberg-mentor M3V1 Frans
VHa Han Vermaat Scheikunde
ViL Lineke Visschedijk – mentor M3VT1 CKV, Drama/Performance Arts
VlK Karen Vloedbeld – keuzementor BB H/V Nederlands
VLo Lotte Vermeij – keuzementor BB H/V Nederlands
VoA Annelieke de Vos Wiskunde
VoJ Jacqueline Völker – mentor M2HV2 Nederlands
VoL Linda Vos Engels
WAn Anja Wesselink Economie
WeB Barthelijne Weijs CKV, Muziek
WeM Marjan Wesselink – mentor M2HV1 Frans
Wen Elsa Wensink-mentor M1MH1 Biologie
WiB Berdien Wissink Wiskunde
WiD Dorine Witjes – keuzementor BB H/V Management & Organisatie
WMa Marije van der Weel Nederlands
WoM Machteld Wolthoff-mentor M3MW1 Geschiedenis
WoN Nathan Woud – keuzementor BB H/V Aardrijkskunde
ZeJ Jorien Zeilmaker – mentor M1MHW1 Frans
ZwH Henry Zweep Aardrijkskunde